naše hodnoty

KVALITA BEZ KOMPROMISOV

Zákazníci si objednávajú naše služby, pretože vždy majú 100% istotu, že doručíme ich zásielky včas a v poriadku. Sme zárukou kvality na trhu kuriérskych služieb.

Vieme, že kvalitu nezaručuje iba známe meno firmy a skvelé technické zázemie, ale predovšetkým naši ľudia. Empatická telefonistka a kuriér, ktorý aj napriek dopravnej situácii dokáže doručiť zásielku včas.

 

DYNAMIKA – TVORIVOSŤ

Sme kreatívni a nebojíme sa experimentovať. Kľúčová je rýchlosť – neznamená to však pre nás iba doručiť zásielku čo najrýchlejšie. Na neštandardné objednávky dokážeme hneď reagovať a poskytnúť klientovi takú službu, akú práve potrebuje. Netradičné a špeciálne priania klientov sú pre nás inšpiráciou. Špeciálne zásielky nás jednoducho bavia. :)

 

MESSE – RODINA

Naším cieľom je udržať vo firme tímového ducha a atmosféru rodinnej firmy, ktorá vládne v českom Messengri od jeho založenia. Veríme, že výborný kolektív, v ktorom sa ľudia navzájom rešpektujú, je predpokladom k zachovaniu perfektnej kvality našich služieb.

 

TRADÍCIA – ZODPOVEDNOSŤ

Messenger a.s. v Českej republike bol prvou mestskou kuriérskou službou na českom trhu. Počas vyše 20-tich rokov svojej existencie sa stále drží na špici najväčších mestských kuriérskych služieb. Naše služby neustále vylepšujeme a zároveň dbáme na zachovaní dobrého mena firmy.